Jeśli jesteś koneserem whisky / whisky, wiele słyszałeś o japońskich gatunkach whisky zdobywających ostatnio popularność i popularność, ale w tym roku naprawdę wyszli przed konkurencją.

Biblia Whisky z 2015 roku, doroczna publikacja branżowa, nazwała japońską słodycz Yamazaki Sherry Cask 2013 najlepszą whisky na świecie. I szokująco, po raz pierwszy autor Whiskey Bible Jim Murray nie umieścił żadnych szkockich gorzelni w swojej pierwszej piątce.

Murray nazwał japońską odmianę "pobudką" dla szkockiej branży whisky w wywiadzie dla The Daily Mail. Zwycięzca Yamazaki zdobył 97,5 punktu na 100 możliwych dzięki swojemu "" nosowi przepysznej śmiałości "i wykończeniu" lekkiego, drażniącego przyprawy "," według Murraya. Ale lepiej działaj szybko, jeśli chcesz wziąć w swoje ręce butelkę - zrobiono tylko 18 000 sztuk i wyobrażamy sobie, że dzięki tej recenzji rave zaczną znikać z półek.

Biblia z 2015 roku wychodzi w przyszłym tygodniu. Aby to napisać, Murray mówi, że spróbował aż 4.700 whisky, aby zawęzić najlepsze.

Powiązane: 8 Whisky Drinks

Szukaj idealnego przepisu z naszej strony głównej Dowiedz się o najnowszych wiadomościach o żywności Pobierz książkę kucharską, aby zapisać ulubione potrawy Zarejestruj się, aby otrzymywać bezpłatne biuletyny Sprawdź nas na Facebooku, Pinterest i Twitterze

Senden Sie Ihren Kommentar