Jūsu trauku mazgājamā mašīnā ir nodrošināta ierīce. Protams, vārdi ir "ēdieni", taču šī mašīna var tīrīt tik daudz.

Izvairieties no netīra, gunky eļļas uzkrāšanās uz jūsu filtra, tīrīot to trauku mazgājamā mašīnā vienu reizi mēnesī vai tik bieži, kā jūsu diapazona kapuci ražotājs iesaka. Augstajai temperatūrai kopā ar labu mazgāšanas līdzekli jābūt pietiekamam, lai grieztu ar stingru taukvielu bez jebkādiem centieniem no jūsu puses. Pārbaudiet Good Housekeepingtrauku mazgājamās mašīnas mazgāšanas līdzeklis, ja jūs meklējat jaunu mazgāšanas līdzekli vai vēlaties redzēt, kā jūsu pašreizējais viens gūta.

Baktērijas un pelējums mīl mitru vidi, un jūsu trauku sūklis ir ideāls apstāklis, lai tie varētu uzplaukt. Mēs esam noskaidrojuši, ka "apsildāmās sausās" iestatījuma izmantošana ir efektīvs veids, kā nogalināt lielāko daļu baktēriju. (Psst! Šeit ir vēl vairāk veidu, kā iegūt jūsu sūkli tīru, pieklājīgi no Good Housekeeping.)

Tam vajadzētu noslaucīt baktērijas no šī pēdējā spēlēšanas datumu ātri. Brīdinājums: nelieciet rotaļlietas ar elektronisko komponentu trauku mazgājamā mašīnā. Jūs varētu saņemt satriekts vai īss tos.

Vai kādreiz esat paskatījies uz leju jūsu zobu suka turētāja caurumos? Jā, tas var iegūt diezgan bruto. Novietojiet tos uz augšējā plaukta, jo tie parasti ir maigi.

Viņi iznāks dzirkstošais un tīrs pēc cikla un jūsu pūkains draugs ar pateicību par to. Noteikti pārbaudiet traukā uzlīmi, lai pārliecinātos, ka tā ir trauku mazgājamā mašīnā. Ja tas tevi izraisa, lai tos palaistu ar saviem ēdieniem, veiciet atsevišķu slodzi.

Tāpat kā jūsu sūklis, tiem arī nepieciešams sanitizēt. Ātri griezties trauku mazgājamā mašīnā, tie jātur tīrām un svaigām.

Novietojiet tos trauku mazgājamās mašīnas augšējā plaukta vai trauku grozā un pārliecinieties, vai tie ir droši novietoti pirms cikla sākuma. Noteikti noņemiet visus matus no matu šķipsnas, lai izvairītos no aizsērēšanas filtra.

Tāpat kā sūkļi, tie bieži ir mitri, baktēriju karstajiem punktiem. Lai notīrītu sārtu uzkrāšanos, ievietojiet trauku plauktu apakšējā plauktā un brauciet cauri ciklam.

Vibrombīna nomaiņa var atgādināt, ka tiem ir vajadzīga mazliet tīrīšanas mīlestība. Noteikti novietojiet to droši statīvā, lai izvairītos no lūzuma.

Ja jūsu automašīnai ir šie, jūs varat tīrīt tos, ievietojot tos augšējā plaukta ar citu tasu un trauku slodzi.

Šis raksts sākotnēji parādījās vietnē GoodHousekeeping.com.

No: Laba mājas uzkopšana ASV

Senden Sie Ihren Kommentar