Cal / Serv: 455 Plony: 6 Cook Czas: 0:16 Całkowity czas: 0:45 Składniki 1 opakowanie spaghetti 1 3/4-funtowe polędwiczki wieprzowe 2 łyżki. sucha sherry 1/4 c. sos sojowy 2 łyżeczki. skrobia kukurydziana 3 łyżki. olej roślinny 4 duże zielone cebule 1 duży czerwony pieprz 1 głowa bok choy 4 oz. Strąki grochu chińskiego 2 łyżki. mielony obrany korzeń imbiru 1 może chińskie słomiane grzyby Wskazówki

  1. Przygotuj spaghetti jako etykietę, ale nie dodawaj soli do wody. Spuść makaron.
  2. W szklanym naczyniu o wymiarach 11 cali na 7 cali zmieszaj wieprzowinę, sherry i 2 łyżki sosu sojowego. W filiżance wymieszaj mąkę kukurydzianą, 1 szklankę wody i pozostałe 2 łyżki sosu sojowego. Odłożyć na bok.
  3. Na niedopałkowej patelni o średnicy 12 cali na średnim ogniu, w 1 łyżce stołowej gorącego oleju roślinnego, ułóż ugotowane spaghetti, aby uformował 12-calowy okrągły naleśnik. Gotuj od 5 do 8 minut, aż placek z spaghetti na dole będzie złoty. Ostrożnie odwróć naleśnik na 12-calowy talerz. Ostrożnie wsunąć naleśnik z powrotem na patelnię; gotować 5 do 8 minut dłużej, aż będą złote po drugiej stronie. Usuń naleśnik na duży talerz; trzymaj się ciepło.
  4. Podczas gdy naleśnik gotuje, w nieklejonym 5-kwartowym piecu holenderskim lub saucepot na średnim ogniu, w 2 łyżeczkach gorącego oleju roślinnego, gotować zieloną cebulę i czerwoną paprykę do miękkości; zdejmij do miski.
  5. W tym samym holenderskim piekarniku w 2 dodatkowych łyżeczkach rozgrzanego oleju roślinnego, gotuj bok choy i strąki grochu, aż warzywa staną się kruche; usuń do miski z mieszanką papryki.
  6. W tym samym holenderskim piekarniku, w 2 dodatkowych łyżeczkach gorącego oleju roślinnego, ugotuj mieszankę wieprzowiny i imbir, aż mięso wieprzowe straci swój różowy kolor.
  7. Przełóż mieszaninę warzyw do pieca holenderskiego. Wymieszaj mieszaninę skrobi kukurydzianej; zamieszać w mieszankę warzyw z grzybami słomianymi. Na średnim ogniu podgrzej, aż mieszanina zagotuje się i lekko zgęstnieje.
  8. Łyżka z wieprzowiną na naleśnik z makaronem. Pokroić w kliny do podania.

Senden Sie Ihren Kommentar