Cēzara salāti kļūst par restorāna kostīmu, ja tas tiek pagatavots ar ceptiem Parmesan čipsiem.

Cal / Serv: 285 Ienesīgums: 4 Sastāvdaļas Frico 8 šķēlītes itāļu maize 2 krustnagliņas ķiploki 2 tējk. olīveļļa 2 ēdamk. olīveļļa 3 ēd.k. majonēze 3 ēd.k. svaiga citronu sula 1 1/2 tējk. anšovu pastas 1/4 tējk. sāls 1/4 tējk. Svaigi malti melnie pipari 1 vidēja galviņa romiešu salāti 3 ēd.k. rīvēts Parmesan siers Norādes
  1. Marka Frico (skat. zemāk) un atstājiet to istabas temperatūrā.
  2. Uzkarsē krāsni līdz 350 grādiem F.
  3. Rīviniet abas maizes pusītes ar ķiploku, atbrīvojiet ķiplokus. Vienu otu no otras pušīt tikai ar 2 tējkarotiem eļļām. Sagrieziet maizi 1/2 collu gabalos. Pārnes uz cepšanas loksni, vienmērīgi sadalot un laiku pa laikam izkaisa, 5 līdz 7 minūtes vai līdz zeltainam. Noņemiet un novietojiet malā.
  4. Lielās bļodiņās, maigi krītiet majonēzi, citronu sulu, anšovu pastas, atlikušos 2 ēdamkarotes eļļas, sāli un piparus. Pievienojiet salātus, krūtonus un Parmesānu; mest tos apvienot.
  5. Sadaliet salātus vienmērīgi starp apkalpojošajām plāksnītēm un katrai porcijai ar 2 frico.
  6. Frico: Uzkarsē cepeškrāsni 400 grādiem F. Iestatiet lielu cepšanas lapu ar alumīnija foliju un suku foliju ar eļļu. Ar mazu sietiņām aplejiet 8 kartītes rīvētu Parmesan sieru uz folijas, izmantojot 1 ēdamkarote siera uz vienu kārtu. Cep 5 minūtes vai līdz tiek izkusts siers, kraukšķīga un mežģīņu. Kamēr kārtas joprojām ir siltas, ar plānas asināšanas lāpstiņu, uzmanīgi tos pārnes pa vienai pa vienai uz alumīnija folijas loksni, lai to atdzist līdz istabas temperatūrai.

Senden Sie Ihren Kommentar