Tas palīdz ar tik daudz vairāk nekā tikai tīrīšana taukainu podi un pannas.

trauku mazgāšanas līdzeklis varētu būt izlietnes štāpeļšķiedras, bet tā tīrīšanas jauda ir neticami noderīga visā mājā. Tā kā šķidrums ir viegls, tas bieži vien ir lieliska izvēle par stingrākām ķīmiskām vielām (plus mēs likām likmi, ka jums ir pieejams materiāls, kas vienmēr ir pieejams jūsu izlietnē). Nākamajā reizē, kad atdodat savu māju vienu reizi, apsveriet šos jaunos veidus, kā lietot sula šķidrumu.

1. Iztīrīt taukainus traipus uz drēbēm.
Spot salātu mērci uz krekla? Ielieciet traukā nedaudz trauku mazgāšanas līdzekli un skalojiet ar ūdeni (šī metode darbojas arī, lai noņemtu gredzenus ap apkakles). Ziepes ir pietiekami maigas, lai pēc iespējas vairāk apstrādātu lielāko daļu audumu - pat mazgājamas vilnas un zīda, ko varētu sabojāt veļas mazgāšanas līdzeklis, kam ir traipu aizsardzības fermenti.

2. Iztīriet virtuves un vannas istabas grīdas.
Lai pārveidotu siltā ūdens spaini par noderīgu grīdas tīrīšanas līdzekli, vienkārši pievienojiet divas ēdamkarotes traukā šķidruma. Izmantojiet šķīdumu uz vinila vai flīžu grīdas, bet izvairieties no lapu kokiem (ūdens var deformēt dēlus).

3. De-grime terašu mēbeles.
Pievienojiet traukā izmantojamā mazgāšanas līdzekļa sūkni siltā ūdens traukā un izmantojiet to, lai noslaucītu jūsu āra galdus un krēslus. Pēc tam noskalojiet ar dārza šļūteni.

4. Noslaukiet rotaslietas.
Neliels trauku ziepes, kas sajauktas ar seltzeru, ir ātrs veids, kā iztīrīt baļķes - burbuļi palīdz atbrīvot netīrumus un palīdzēt ziepēm iekļūt sīkās vietās un crannies. Apvienojiet seltzeru un ziepes bļodā, mērcējiet rotaslietas piecas minūtes, un pēc tam šļūtenējiet to caur sūdi. Izmantojiet mīkstu zobu suku, lai noslaucītu jebkuru spītīgu netīrumu.

Saistītie: Padariet savu rotaslietu spīdēt kā jauns

5. Notīriet matu sukas un ķemmes.
Apkarieties no kopšanas produktu un taukainu matiņu veidošanos ar dažu pilienu trauku ziepju maisījumu, kas sajaukts ar siltu ūdeni.

6. Veļas mazgāšanai ar rokām apģērbu.
ar šķipsniņu jūs varat lietot trauku ziepju trauku mazgāšanas līdzekļa vietā, kuru lietojat roku mazgāšanai.

7. Trap un nogalini augļus mušas.
Pievienojiet trīs pilienus trauku ziepju bļodā ar etiķi (kas piesaista mazus buggers). Mazgāšanas līdzeklis samazinās virsmas spraigumu, tāpēc mušas iemērk un noslīcinās.

Saistītie: 7 vieglus lietojumus etiķim

8. Noņemiet traipus uz paklāja.
Izšķīdiniet vienu ēdamkaroti trauku šķidruma divās tasēs siltā ūdens un notīriet traipu ar tīru baltu audumu, kas iemērc šķīdumā. Atkārtojiet, līdz traips uzsūcas drānās un izzūd no paklāja. Tad sūkli ar aukstu ūdeni un notīriet ar tīru drāniņu.

9. Noslaukiet virtuves skapjus.
Tāpat kā jūsu gatavošanas rīki, skapīši var kļūt taukaini, kad jūs gatavojat vakariņas. Pievienojiet nedaudz trauku ziepju uz aerosola pudeli ar siltu ūdeni, lai netīrumu saturs tiktu netīrs. Tad noskalojiet ar labi izgrieztu drānu un nosusiniet.

10. Izvairieties no eļļas traipiem no betona.
Ja jūs spieguši vietu garāžas grīdā, pārklājiet traipu ar cepamo sodu un pēc tam ielejiet kādu trauku šķidrumu virs tā. Tīriet ar plastmasas suku un ļaujiet viss sēdēt dažām stundām. Noskalo un atkārtojiet, līdz traips ir pagājis.

PAZIŅOJIETIES: kā jūs izmantojat trauku ziepes ap māju?

Šis raksts sākotnēji parādījās vietnē Goodhousekeeping.com.

Vairāk viedo ideju:
21 Tīrīšanas problēmas, ko risina ar soda piedevu
14 Kas pārzina Garderobe korekcijas
13 Clever veidi, kā izmantot spriedzes stieņus

No: Good Housekeeping ASV

Senden Sie Ihren Kommentar