Cik reizes jūs atnācat mājās no darba, atveriet ledusskapi un redzat vienkāršu, skumjamu vistas krūšu paku, kas skatās pie tevis ? Es patiešām ceru, ka ne vairāk kā divas reizes, bet es zinu realitāti. Vistas krūtiņas ir pārāk viegli (un veselīgi un pieejamie), lai izietu uz augšu, tāpēc mēs paļaujamies uz viņiem, bet ir pienācis laiks uzņemties solījumu atkal ēst vēl vienu sausu, lame-ass vistu gabalu (šie būtiskie padomi būs pārliecināti par to) . Jūs varat sākt, izdarot šo Santa Fe cāļu, kas atstās jums sajūta jebkādā veidā vai klibs.

Es zinu, ka tam vajadzētu šķist, ka es varu izteikt, ka esmu darījis pārsteidzošu deju vīnu - tur augšā ir segu cheddarā! Bet nopietni, šī vistas ir daudz vairāk notiek nekā sierīgs top. Vistas un sautētu dārzeņu garšvielu garšas tonnas; siers ir prēmija.

Reklāma - Turpiniet lasīt zemāk

Jūs varat izmantot jebkuru dārzeņu, kuru vēlaties šajā traukā, vienkārši domājiet fajitas. Es izmantoju sarkanos paprikas un sīpolu un melnās pupiņas, kuras pievieno skaistu tekstūru un krāsu. Par sieru Čedars bija killer, bet piparu domkrats arī devās caur manu galvu - dari to!

Saņemiet recepti.

Senden Sie Ihren Kommentar