Tic Tac właśnie ogłosił zupełnie nową linię produktów i to jest tak sensowne, że musisz się zastanowić, dlaczego nie stało się to wcześniej: Tic Tac Gum. Tak, te plastykowe prostokąty pełne czterokalorycznych mennic mają teraz odmianę zmieniającą fakturę, gdzie zaczynają się jak cukierek, który znasz od lat, tylko po to, by zmiękczyć w dziąsła zamiast rozpadać się i rozpuszczać podczas żucia.

Biorąc pod uwagę fakt, że Chiclet, Eclipse i Dentyne już istnieją, sensowne jest, że Tic Tac również zapuści się na terytorium z gumą z powłoką chrupiącą.

Tic Tac wprowadza na rynek trzy smaki: Freshmint, Spearmint, i - jeśli wolisz letnie, tropikalne smaki do świeżości oczyszczającej zatokę - Cool Watermelon. Zanim jednak zaatakujesz najbliższego Walmarta lub 7-Eleven, wiedz, że dzięki tym wiadomościom jest to ćwiczenie cierpliwości: wszystkie trzy smaki nie trafią do sklepów do stycznia 2018 roku. Aby ogłosić tę nowinę, marka stworzyła ogromny Rube Goldberg-esque contraption, korzystając z 7 000 paczek Tic Tacs:

Jeśli planujesz wakacje w Europie, możesz je wcześniej zdobyć. Włochy oferują gumę w opakowaniach Freshmint i Cool Watermelon, a także takie, których nie znajdziesz w stanach: mennica lukrecji. (Włochy często wyprzedzają nas o słodycze: w zeszłym roku zadebiutowały w nim Simpsony- oferowały smakołyki o smaku bananowym, gdy USA sprzedały odmianę owoców męczennicy).

Firma opisuje wszystkie trzy jako "wszystko, co kochasz w Tic Tac, teraz w gumie" i wszystkie są bez cukru. Nie jest jasne, czy będą one również 4 kalorii za sztukę.

Senden Sie Ihren Kommentar