TGIF! Šodien jūs varat būt divreiz pateicīgs par to, ka "F", jo tas nav tikai piektdien, tas ir Burger King's Free Fries piektdiena.

Lai svinētu savu jauno biezāko frī kartupeļu ieviešanu, Burger King piedāvā klientiem izmēra iepakojumu kartupeļu kartupeļiem bez nepieciešamības iegādāties.

Vairāk no Delish: vislabākie frī kartupeļi visā valstī

Burger King, kas kopš 1998. gada nav mainījis savu mazuļu recepte, nolēma izmest gauntletu agrāk šajā mēnesī. McDonald's vienmēr ir pazīstams kā cīru kara līderis ar viņu vājām, sālītām kartupeļiem. Wendy nesen ir atjaunojis savus kartupeļus plānai, dabīgai griešanai ar jūras sāli. Un citi, tāpat kā pieci puiši, ir bijuši pie lielajiem puišiem, paplašinot savas teritorijas, jo arvien vairāk cilvēku kļūst par fanāžām viņu mājās.

Burger King jaunās kartupeļi ir kaut kur starp shoestring šķirni un steiks samazināt stilu. Burger King novatori saka, ka jūs saņemat vairāk kartupeļu katrā mazuļi, un viņi apgalvo, ka tie ir vieglāk patērēt jūsu automašīnā uz izeju no piedziņas-thru.

Vairāk no Delish: mēs neesam cienījamies! Ātrās ēdināšanas slavenākie flopi

"Mēs ticam, ka mūsu jaunās kartupeļi ir jaunākais piemērs mūsu saistībām ar kvalitāti un jauninājumiem, un mēs aicinām ikvienu apmeklēt mūsu restorānus un garšo atšķirību," sacīja Burger King viceprezidents pasaules mēroga inovāciju Leo Leons.

Vairāk no Delish: 11 Receptes franču Fries

Tātad, visiem, mēs vēlamies, lai jūs būtu tiesnesis. Ziņojiet šeit, lai informētu mūs: vai jūs atgrieztos vēlreiz, lai samaksātu? Vai jūs dodat priekšroku jaunajām kartupeļiem vai vecajām versijām?

Senden Sie Ihren Kommentar