Pateicības dienā ir divu veidu cilvēki: saimnieki un viesi. Ja jūs šajā kategorijā ietilpsiet šogad, ziniet, ka ir arī divu veidu viesi: lieliski un meh. Jūs jau zināt etiķetes vissvarīgāko ratu, kas neparādās tukšām rokām. Mēģiniet plānot kaut ko, kas labi iederēsies ar saimniekdatora izvēlni. Ja viņa iesaka "Bring whatever!" virzieties uz priekšu ar piesardzību. Ja rodas šaubas, iepīpējiet, burbuļš vienmēr ir eleganta izvēle. Justdon parādās ar vienu no šiem pieciem ēdieniem.

1. JELL-O SALĀDS

Man vienalga, vai tas ir fluorescējošs vai pistāciju zaļš, mandarīns orangeor dzērveņu, šī dūšīgs, mākslīgi aromatizēts masa nav gaidīta pie galda 2015-ja vien tas nav formā Jell-O shot , kas ir dzēriens, un tādēļ ir pilnīgi pieņemams.

2. Zaļās pupiņas CASSEROLE

stovetop zaļās pupiņu casserole

Vai, precīzāk, konservētu krējumu sēņu zupa. Tas kņazojas un smaržo - 1950. gados sliktākajā gadījumā var notikt brīvdienu tradīcijas. Ja tas ir aromāts, kas jums patīk, man tas ir. Tradīcijas var būt sarežģītas, jo īpaši ņemot vērā to, kā tās ir kontūrētas un smaržotas. Bet ir pienācis laiks izpētīt atjauninātākus un ērtākus veidus, kā iegūt jūsu labojumu, piemēram, zaļās pupiņu kauss ar sīpolu gredzeniem, nevis franču vai mīksta zaļās pupiņas ar krēmveida krēsliem.

3. CORN PUDDING

Kaut arī mēs esam talkin ', varbūt bypassanything savorywith vārdu "pudiņš". (Ja jūsu sirds ir iestatīts uz sīkumiem, ejiet uz priekšu garšīgu Ķirbju pīrāgu mērcē.) Ar kukurūzas pudiņu, ir grūti pacelt perfektu tekstūru. Appalachian fave ir vai nu rupji želatīns vai pārāk ūdens. Spēlējiet to droši un izlaist.

4. ĶĪMISKĀ BRISELES GAĻAS (VAI TIEŠI PĀRTRAUKTAS KĀDAS)

Kopš tā laika es sapratu, cik daudz es mīlu brūseles kāpostu, esmu uzsācis personīgu kampaņu, lai cilvēkus pārdomātu dārzeņu un uz visiem laikiem atceltu viņu rūgtu bērnības atmiņu. Ja jūs nekļūtu radošs ar krustziežu, tas atgriežas labā ar maigu, sliktu garšu. Padariet labāku un pagrieziet Briseles kāposti crostini, iemērciet tos, kā jūs sēnes, vai arī izveidojiet sasmalcinātu lapiņu (kas, bonuss, jūs varat veikt priekšā lielajai dienai).

5. DĀRZEŅU TRAY

Protams, iespējams, futbola spēli, kas kaut kur slēpjas tavā priekā, bet saglabājiet Super Bowl uzkodas, kas attiecas tikai uz Spēļu dienu koncentrētiem pasākumiem. Pateicības diena ir lielākā gada pārtikas svētki. Tu vari to izdarīt. nekā apstāšanās lielveikalā pa ceļam uz saviem draugiem un pacelt bērnu baroku un brokoļu floretes ar lauku sētu. Augu paplātenekadnebūs partijas zvaigzne - un, atklāti sakot, tā mazinās vispārējo apelsīna izplatības pārsteigumu. Ja jums ir tikai lielveikalu apstāšanās ceļā, viens vārds: šampanietis.

Senden Sie Ihren Kommentar