Lai pilnībā izpaustu, man vajadzētu pieminēt, ka man ir īpaša mīlestība par Babycakes. Cepures īpašnieka un dibinātāja Erin McKenna bija mana pirmā intervija kā skolas skolotājs J-skolā. (Es uzskatu, ka uzdevums bija intervēt kādu par viņu darba gaitu, un, tā kā es gribēju jebkurā gadījumā pārbaudīt maiznīcu, es domāju, ka es nogalināšu divus putnus ar vienu skonu - err, akmens.) Erin bija laipns pietiekami runāt ar mani, un es uzzināju, ka viņa ir "viena no mums." Tika diagnosticēts kā pieaugušais ar alerģiju pret lipekli un piena produktiem, un viņa sāka eksperimentēt ar alternatīvām sastāvdaļām, lai pārveidotu desertus, kurus viņa vēlējās. Viņai ir grūts sieviete, lai padarītu izsmalcinātu cupcake, it īpaši, kad viņa cenšas mēģināt šo uzdevumu bez visiem konditorejas stūrakmeņiem: balto cukuru, kviešiem, glutēnu, piena produktiem un olām. Bet Erin to izdarījis.

Es parasti eju uz speltas šķirnes, bet pat glutēnu bez kūkām, kuras varētu būt tik sausas un smiltis kā smiltis, labi turiet kopā. Salve ir salda, bet ne cloying. Kanola un aukstās spiestās neapstrādātas kokosriekstu eļļas saglabāt lietas mitras un stingras bez olu klātbūtnes. Viegls, nemanicisks saldums nāk no mana vecā drauga, agaves.

es esmu ēst tik daudzus no šiem sliktajiem zēniem, es domāju, ka es varētu papīru visu sienu manā mājā ar apvalku. Protams, Babycakes piedāvā citus cepumus (kanēļus, cepumus, maizi utt.), Bet tas ir tik garšīgi, man ir grūti kaut ko pasūtīt.

Tātad, kā donuts sakrīt?

Es esmu izlasījis pulverveida cukuru un kļavu glazētu, un es esmu priecīgs ziņot, ka viņi abi ir maz halā no debesīm. Struktūra ir tāda kā kūka, un tie nav aizsērējuši eļļu, jo tās ir ceptas, nevis ceptas. Es tik ātri ieelpoja pulverveida, tā kā mana kleita bija tikai salda blaugznas putekļi, tā bija vienīgā zīme, kuru es jebkad nopirku. Neparastā pašpārliecināšanas parādē man izdevās ietaupīt divus no kļavas glazētiem, lai tos sadalītu ar savu piena produktu draugu. Viņam bija pienācīgi donuts, tāpēc viņa spriedums būtu patiesais tests.

Pēc tam, kad viņš ieķērās šai garšīgajai lapai, viņš iezagāja un paziņoja: "Šis donuts ir d ***, labi!" Es varu tikai iedomāties, kā mēs pārziedīsim šokolādes tuvās.

Vēlaties dabūt mazu Babycakes savā dzīvē? Ja jūs esat NYC apgabalā, jūs varat arī ceļot svētceļojumu. Lai uzzinātu, kas ir svaigs, sekojiet tiem Twitter. Vai ne New Yorker? Jūs varat izmēģināt savu roku Erina receptēs, pērcot viņas jauno grāmatu. Vai arī, ja jūs dzīvojat kaimiņos esošajā ASV, jums var būt saldie ēdieni, kas jums tiek nogādāti pa nakti caur FedEx. Ak, mazulim!

Senden Sie Ihren Kommentar